Dilsiz Uşak Nedir ? Nasıl Kullanılır ?

Dilsiz Uşak Nedir ?
Özellikle ceket, mont, kaban ve gömlek gibi kıyafetler asmak için kullanılır. Üst tarafının geniş ve oval yapısı giysilerin omuz kısımlarının oturmasını bu sayede ütüsünün bozulmamasını sağlar.

Farklı ihtiyaçlar doğrultusunda zamanla daha değişik dilsiz uşak modelleri pazardaki yerini almıştır.
Bunlardan en çok bilinenleri:

Tekli, çift tepeli ve ikili dilsiz uşak modelleridir. Ofis ortamında daha çok tekli dilsiz uşak kullanılır. Ev ortamlarında ise ikili dilsiz uşak daha çok talep görmektedir. Çift tepeli dilsiz uşak ise gerek ev gerek ofis ortamında misafirlerinizin de ceketlerini asmak için ön kısımda 10 cm daha alçakta kalan bir tepesi daha bulunur.Aşağıda sırasıyla ikili, tekli ve çift tepeli dilsiz uşak yer almaktadır.
ikili dilsiz uşak natural
natural tekli dilsiz uşak
çift tepe natural

Yapısıyla kişisel kullanımda klasik askılıklara göre çok daha büyük avantaj sağlamasının yanında görselliğiyle de bir adım öne çıkıyor.

Tarihçesi: İlk olarak 90’lı yılların başında üretilmiş 2010’lu yıllarda pazara yayılmaya başlamıştır. Zamanla klasik askılıklara göre daha fazla talep görmeye başlamıştır. Ev ve iş ortamlarının vazgeçilmezi olmuştur. Sizde kendinize uygun dilsiz uşağı seçmek istiyorsanız buradan başlayabilirsiniz: Ahşap Dilsiz Uşak Modelleri

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir